FAQ - najczęściej zadawane pytania
Jaką gwarancją objęte są instalacje gazowe?
DWULETNIA GWARANCJA BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Wszystkie instalacje BRC posiadają dwuletnią gwarancję, bez limitu kilometrów z pakietem Assistance na terenie całego kraju.
Instalacje LPG TECH posiadają dwuletnią gwarancje bez limitu kilometrów na osprzęt i 5 letnią gwarancje na elektronikę.

W każdym przypadku klient jest zobowiązany do wykonywania przeglądów okresowych, co zapewnia prawidłową ekspolatacje instalacji, oraz gwarantuje zadowolenia klienta. W okresie gwarancji wszelkie naprawy i regulacje są bezpłatne, płatne są tylko przeglądy okresowe.
Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta:)

Jakie są korzyści montowania instalacji BRC?
SYSTEM GWARANCJI KRAJOWEJ ASSISTANCE

Pragniemy, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też należymy do sieci warsztatów autoryzowanych, objętych systemem gwarancji krajowej ASSISTANCE. Jest to jedyny dostępny tak rozbudowany oraz sprawdzony, program pomocy użytkownikom BRC. Zapewnia on klientowi pomoc techniczną w przypadku nagłej awarii lub potrzeby wykonania przeglądu instalacji gazowej w czasie podróży w dowolnym miejscu w Polsce. Podobny system stosują autoryzowane sieci dealerów samochodowych. Oczywiście wszystkie usługi wykonywane są za darmo w ramach gwarancji.

Co jeśli coś pójdzie "nie tak" podczas montażu instalacji?
UBEZPIECZENIE W TRAKCIE MONTAŻU

Bierzemy pełną odpowiedzialność za Naszą ingernecje w Państwa auto i dlatego też każdy montaż instalacji jest ubezpieczony, aby właściciel miał pewność że poza kosztami montażu nie poniesie żadnych kosztów związanych z naprawą auta w razie ewentualnej awarii.

Czy montaż instalacji gazowej w nowym aucie powoduje utratę gwarancji producenta?
MONTAŻ W FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODACH BEZ UTRATY GWARANCJI PRODUCENTA

Obecnie blisko współpracujemy z Dacia Zdunek, Mitsubishi Plichta, oraz Renault Zdunek, montując instalacje gazowe BRC w fabrycznie nowych pojazdach, bez utraty gwarancji. W przypadku innej marki zapraszamy do kontaktu.

Czy gaz jest rzeczywiście ekologiczy?
EMISJA SUBSTANCJI SZKODLIWYCH DO ŚRODOWISKA

Bardzo ważnym aspektem w kontekście samochodowych instalacji gazowych jest ekologia. Przeprowadzone badania, ukazują, że stosowanie gazu płynnego w porównaniu z benzyną powoduje zdecydowane zmniejszenie poziomu emisji toksycznych substancji do atmosfery. Jeżeli porównamy emisję spalin benzyny, benzyny bezołowiowej, oleju napędowego i LPG, widać, że tlenki azotu, na przykład węglowodory oraz tlenki i dwutlenki węgla są wytwarzane przez wszystkie paliwa, ale ołów już tylko przez benzynę. Natomiast najbardziej niebezpieczny produkt spalania, jakim jest bezwodnik siarkawy i ołów są nieobecne w LPG, zaś węglowodory niepalne są w wyniku spalania LPG dużo mniej szkodliwe niż w innych paliwach (LPG nie zawiera aldehydów i zapachów aromatycznych). Za uznaniem LPG paliwem ekologicznym przemawiają też wyższe właściwości termodynamiczne, ułatwiające dokładniejsze spalanie. W porównaniu z benzyną stosowanie LPG powoduje zdecydowanie niższy poziom emisji toksycznych substancji do atmosfery. Redukcja zanieczyszczeń może sięgać około 60 procent w przypadku tlenku i 10 procent w przypadku dwutlenku węgla.

Czy instalacja LPG wpływa na wcześniejsze zużycie silnika?
NIE

Dzisiejsze, nowoczesne instalacje są w 100% bezpieczne dla silnika i nie powodują przyspieszonego zużycia. 

Facebook
Więcej o cookies...